Lot Da Veuruit Gon Lyrics & Chords By De Strangers
Sorry, this lyrics is currently not available.
Contribute to De Strangers - Lot Da Veuruit Gon Lyrics
Laura Lynn - Jij Doet De Wolken Verdwijnen chords lyrics
We zagen elkaar op het strand en gaven mekaar toen een hand je ogen straalden als een licht en streelden zachtjes mijn gezicht Ik zie jouw foto aan de muur één seconde...read more
Hannelore Bedert - Loeihard chords lyrics
Adem in, adem uit Verstand gebruiken Normaal doen Niks uithalen Potje breken, potje betalen Mag niet kan niet wil wel ai ai ai ai Niet aanraken Handen boven het laken ...read more
Gorki - Wie Zal Er Voor De Kinderen Zorgen chords lyrics
Wie zal er voor de kinderen zorgen Wie smeedt voor hen het plan van morgen Die kleine bengels blijven janken Want in de kast zit het monster van Frankenstein En de ratten...read more
Jan Leyers - Only Your Love Will Do chords lyrics
Looking back on the road behind, I've been in the dark, I've been blind. Turning left, when I should have gone right, oh but I can't go back, I can't rewind. While the...read more
Max - Voor Eeuwig chords lyrics
diep van binnen. zal je zien dat jij. nooit meer alleen zal zijn. want ik ben het liefst heel dicht bij jou. niets dat ons nog tegenhoud. ik vergeet je niet ja vertrouw me...read more