Lot Ons Swingen Lyrics & Chords By De Strangers
Sorry, this lyrics is currently not available.
Contribute to De Strangers - Lot Ons Swingen Lyrics
Barry Manilow - All I Have To Do Is Dream chords lyrics
(Felice and Boudleaux Bryant) (Originally by The Everly Brothers) Drea-ea-ea-ea-eam, dream, dream, dream Drea-ea-ea-ea-eam, dream, dream, dream When I want you in my arms ...read more
Xander De Buisonjé - Ik Zie chords lyrics
M'n lichaam is op M'n hoofd in de regen De leugen is hier Ze past er niet bij M'n geweten verstopt Maar op afstand schreeuwt het naar mij M'n hart is moe Alle waarheid...read more
Eva De Roovere - Dat Mag Niet chords lyrics
Ze hebben elkaar na drie jaar nog altijd niet gesproken Hij heeft haar allang gezien, maar zij heeft zich weggestoken Alleen 's avonds in haar bed, mag ze aan hem denken En dan...read more
Urbanus - Bakske Vol Met Stro chords lyrics
Heel lang geleden voor de allereerste keer Dat had ge moeten zien, t was verschrikkelijk slecht weer Lag hij daar te bibberen in een kouwe koeiestal In een kribbeke met nen os en...read more
Max - Voor Eeuwig chords lyrics
diep van binnen. zal je zien dat jij. nooit meer alleen zal zijn. want ik ben het liefst heel dicht bij jou. niets dat ons nog tegenhoud. ik vergeet je niet ja vertrouw me...read more