Lot Trzmiela Lyrics & Chords By Różni Wykonawcy
Sorry, this lyrics is currently not available.
Contribute to Różni Wykonawcy - Lot Trzmiela Lyrics
Blade Loki - No Pasaran chords lyrics
No Pasaran, No Pasaran, No Pasaran Chory jest świat, chory sen wariata Krwawe kartki pocztowe z różnych stron świata Czarna niedziela, długa jak sen. Karetka na sygnale...read more
O.s.t.r. - Salsa chords lyrics
E, nie wiesz co jest? Chcesz mała klapsa? W akcji erotic master lalowe salsa, oldschool alkatras La Isla Bonita przyklejona do rurki, jak szczyl do nocnika Serce mi pika, bądź...read more
Sidney Polak - Sztorm chords lyrics
Płaszcze już zdjęte wiszą, resztę położyć prędzej, pokój znów mały szatnią jest. W dłonie pochwycić co nieco, nie utoniesz z nami, bo znów lodówka pełna fest. ...read more
Akurat - Droga Długa Jest chords lyrics
A droga długa jest Nie wiadomo czy ma kres A droga kręta jest Co dalej za zakrętem jest Kamieni mnóstwo Pod kamieniami leży szkło Szło by się długo Gdyby nie to szkło...read more
Muchy - Wyścigi chords lyrics
Pamiętasz poszliśmy do domu kultury Tam starzy ludzie uczą się tańczyć Pamiętam jak mówisz: "nie jeszcze nie teraz" "Nie, jeszcze nie dziś. Potrzebuję czasu." W...read more